Відділ освіти райдержадміністрації нагадує, що з 11.03.2015 року відновлюється навчально-виховний процес у всіх навчальних закладах Рівненського району. Прохання забезпечити виконання відповідних умов, дотримання температурного режиму та санітарних вимог, необхідних для забезпечення якісного навчально-виховного процесу.